Czasy nowego słuchacza?

th

Obecnie sama muzyka przestaje ludziom wystarczać. Słuchamy jej podczas zakupów, jazdy samochodem czy autobusem do pracy, w tramwaju na uczelnię, często też na samej uczelni, w wolnym czasie włączamy radio i przy wtórze muzyki gotujemy, czytamy.


Stara Rzeka - Cień chmury nad ukrytym polem

th

Dzisiaj w Blogosferze wpis Filipa Szałaska - autora bloga Fight!Suzan.

MEAKULTURA - list do Sympatyków czasopisma

th

W związku ze 101. wydaniem MEAKULTURY oraz programem poświęconym naszemu czasopismu, emitowanym przez Drugi Program Polskiego Radia dzisiaj o godzinie 22.30, (emisję można śledzić online http://www.polskieradio.pl/Player/-2) zamieszczamy list otwarty dr Marleny Wieczorek (redaktor naczelnej) oraz dr Ewy Schreiber (jej zastępczyni).Polskie Radio - audycja o MEAKULTURZE!

th

14 lutego 2014 r. o godz. 22:30 na antenie Programu Drugiego Polskiego Radia wyemitowany zostanie odcinek audycji "Bita godzina", poświęcony działalności czasopisma MEAKULTURA. Gośćmi prowadzącej audycję - Ewy Szczecińskiej - będą: dr Ewa Schreiber, Aleksandra Masłowska oraz Bartosz Dąbrowski.

Trasa Animal House Project - patronat Fundacji MEAKULTURA

th

Fundacja MEAKULTURA objęła patronat nad trasą koncertową zespołu Animal House Project. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!100. numer MEA! "Od klasyki do rozrywki"

th

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z 100. numerem MEAKULTURY! Jubileuszowe wydanie poświęcimy tematyce łączenia różnych gatunków muzycznych.

Konfrontacja skrzypków: Vanessa-Mae vs Nigel Kennedy

th

Dwoje artystów narodowości brytyjskiej, taki sam instrument, podobna idea w twórczości i wykonawstwie. Poszukajmy zatem różnic w muzycznych kreacjach Vanessy-Mae i Nigel'a Kennedy'ego.Festiwal Kontrolowany - patronat MEAKULTURY

th

W dniach 12 – 14 lutego, w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu odbędzie się druga edycja Festiwalu Kontrolowanego.

Konkurs - bilety na "Qudsję Zaher"! Rozwiązanie

th

2 podwójne bilety na 2. lutego i 1 podwójny na 4. lutego na Qudsję Zaher Pawła Szymańskiego do warszawskiej Opery Narodowej wygrali: Magda Werner, Maria Majewska oraz Stanisław Jacek Sadowski.Konkurs - bilety na "Qudsję Zaher"!

th

Mamy do wygrania 2 podwójne bilety na 2. lutego i 1 podwójny na 4. lutego na "Qudsję Zaher" Pawła Szymańskiego do warszawskiej Opery Narodowej.

Artysta prosi, by ukraść jego album

th

W naszej Blogosferze kolejny wpis. Tym razem dr Patryk Gałuszka, ekonomista i medioznawca zatrudniony w Instytucie Ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim, pisze między innymi o problemach niezależnych artystów z wydaniem płyty.123242547

logowanie i rejestracja
Wydanie 258