Konkursy

Konkurs otwarty na wizerunek 48. edycji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans

konkurs-otwarty-na-wizerunek-48-edycji-miedzynarodowego-festiwalu-wratislavia-cantans

Informujemy, że 28 grudnia 2012 roku został ogłoszony Konkurs plastyczny na wizerunek 48. MF Wratislavia Cantans. Konkurs ma charakter otwarty.

Zadaniem dla konkurentów jest zaprojektowanie wizerunku plastycznego (plakat i logotyp) dla przyszłorocznego Festiwalu WRATISLAVIA CANTANS (to już 48. edycja). Wydarzenie to ma szczególne znaczenie między innymi dlatego, że opiekę artystyczną nad nim obejmie Maestro Giovanni Antonini (laureat Grammy 2000 i 2010 za nagrania z Cecilią Bartoli).

Na stronie internetowej Międzynarodowego Festiwalu WRATISLAVIA CANTANS załączony jest regulamin konkursu. Zgodnie z nim ostateczny termin nadsyłania prac upływa 18 stycznia 2013 r. Prace konkursowe należy przekazać do godziny 16:00 do siedziby Organizatora Konkursu. Prace, które dotrą po upływie tego terminu, nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w regulaminie zamieszczonym na stronach internetowych Festiwalu: http://wratislaviacantans.pl/48/ oraz Filharmonii Wrocławskiej: http://www.filharmonia.wroclaw.pl/.

Zapraszamy do kultury przyszłości!
Jedyne takie studia podyplomowe! Rekrutacja trwa!

Opublikowano: 2013-01-09

Przeczytaj również

logowanie i rejestracja