Patronat medialny

Noworoczny Koncert Symfoniczny we Wrocławiu - patronat MEAKULTURY

Izabela Baron
noworoczny-koncert-symfoniczny-we-wroclawiu-patronat-meakultury
materiały prasowe

Nadejście nowego roku Wrocław postanowił przywitać w szczególny sposób. Idąc za przykładem hucznych i znanych na całym świecie wiedeńskich koncertów noworocznych, stolica Dolnego Śląska na początku stycznia zaprezentuje się klasycznie, ale też wyjątkowo– koncert odbędzie się bowiem w Hali Stulecia, która w 2013 roku obchodzić będzie…stulecie! MEAKULTURA objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

Na koncercie usłyszeć będzie można muzyków z Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Wrocławskiej im. Witolda Lutosławskiego pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego. W repertuarze tego wieczoru znalazły się znane i lubiane arie z najsłynniejszych oper oraz operetek takich kompozytorów, jak Johann Strauss, Antonin Dworzak czy Giuseppe Verdi, a zabrzmią m.in. fragmenty Zemsty nietoperza, Wesołej wdówki czy Traviaty.

Jakie głosy zaśpiewają na tym wyjątkowym koncercie? Będzie to Aleksandra Kubas–Kruk, którą z Wrocławiem wiążą przede wszystkim studia ukończone w miejscowej Akademii Muzycznej oraz Kaludi Kaludov - o jego głosie mówi się „południowy” tenor.

Wiadomo ponadto, że podczas koncertu na scenie pojawi się profesjonalny zespół tancerzy, a organizator wydarzenia zapewnia dostarczenie niezapomnianych wrażeń podczas ich występu.

Symfoniczny Koncert Noworoczny odbędzie się 5. stycznia o godzinie 20:00 w Hali Stulecia.

Organizatorem tegorocznego koncertu jest firma Evento S.A. Więcej informacji na stronie: www.koncertnoworoczny.pl

Bilety można kupić na:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/985681-noworoczny-koncert-symfoniczny.html
http://biletin.pl/pl/event,show,1038,noworoczny-koncert-symfoniczny.html

Zapraszamy do kultury przyszłości!
Jedyne takie studia podyplomowe! Rekrutacja trwa!

Opublikowano: 2012-12-12

Przeczytaj również

logowanie i rejestracja