th

Dębski wybrankiem Beyoncé

Dwa miesiące tematu gwiazda R&B - Beyoncé - ogłosiła konkurs na remix swojej piosenki "End Of Time". Do konkursu przystąpiło 3.000 uczestników z 25 krajów, ale wygrać udało się Polakowi – JIMEK-owi!
th

Musica Polonica Nova 2012

W dniach 20-28 kwietnia odbędzie się we Wrocławiu 28. edycja Festiwalu Polskiej Muzyki Wspłóczesnej MUSICA POLONICA NOVA 2012.
th

Opera nad Brdą - XIX Bydgoski Festiwal Operowy

Opera Nova zaprasza na XIX Bydgoski Festiwal Operowy. W dniach od 28 kwietnia do 13 maja 2012 roku w Bydgoszczy rozpocznie się prawdziwa muzyczna wiosna.
th

Nagród ciąg dalszy czyli Katarzyna Syguła laureatką Olsztyńskiego Konkursu Musicalowego

Nasza redakcyjna koleżanka zdobyła I nagrodę na II Olsztyńskim Konkursie Musicalowym, który odbył się 14 kwietnia.
th

Dźwięk w kulturze

Polski Instytut Antropologiczny zaprasza na kolejną edycję "Spotkań z Antropologią - Interdyscyplinarne Dyskusje".
th

Wielki sukces Ewy Schreiber

Z dumą i wielką radością ogłaszamy, że zastępczyni redaktor naczelnej MEAKULTURY ponownie otrzymała nagrodę za swoją pracę doktorską!
th

Jazz nad Odrą

Od 18 do 22 kwietnia odbędzie się 48 edycja wrocławskiego festiwalu Jazz na Odrą.
th

Praca w kulturze

W dniach 16-20 kwietnia 2012 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się po raz pierwszy Konferencja pt. "Praca w kulturze".
th

WIELKANOC

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła, życzy swoim Czytelnikom Redakcja MEAKULTURY. May all the joys of this glorious season be yours. Happy Easter from MEAKULTURA!
th

II International Oboe Masterclasses

W dniach 27-30 kwietnia odbędzie się w gmachu Filharmonii Zielonogórskiej II International Oboe Masterclasses. MEAKULTURA objęła patronat medialny nad tym szczególnym wydarzeniem artystycznym. Celem kursu jest umożliwienie młodym muzykom współpracy z wybitnymi instrumentalistami oraz zdobycie wielu nowych doświadczeń zawodowych. Warsztatom towarzyszą koncerty.
th

Młody Muzyk Roku, czyli poważny talent show

Przed nami kolejny finał Eurowizji dla Młodych Muzyków - konkursu przeznaczonego dla nastoletnich instrumentalistów wykonujących muzykę klasyczną. Zmagania, będące swoistą fuzją dwóch muzycznych światów, zorganizowane zostaną w wyjątkowo modnej formie telewizyjnego widowiska, transmitowanego na żywo przez stację TVP Kultura.

179808182

logowanie i rejestracja