felietony

1 procent dla Fundacji MEAKULTURA

Z radością informujemy, że Fundacja MEAKULTURA, która już w styczniu 2015 roku uzyskała status organizacji pożytku publicznego, w tym roku została uprawniona do otrzymania 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2015. Aktualny wykaz organizacji pożytku publicznego można znaleźć TUTAJ:

W związku z tym rozpoczynamy kampanię promocyjną, która pozwoli wesprzeć Muzykę, Edukację, Artystów i Kulturę. Uzyskane środki pozwolą realizować projekty stworzone przez fundację. Należy do nich przede wszystkim wydawanie czasopisma internetowego meakultura.pl, doroczny Konkurs Polskich Krytyków Muzycznych KROPKA oraz kampania społeczno-edukacyjna Save the Music. Fundacja organizuje wykłady oraz warsztaty poświęcone muzyce i krytyce muzycznej, z jej inicjatywy powstał także portal Music from Poland. Fundacja MEAKULTURA zrzesza ludzi dobrej woli, którzy kochają muzykę i chcą pomóc przy jej promowaniu w Polsce i na świecie.

Zachęcamy wszystkich Sympatyków Fundacji do wsparcia naszej organizacji!

Prezentujemy także klip promocyjny, który pozwoli rozpropagować kampanię wśród wszystkich życzliwych nam osób. Trzymajcie mocno kciuki i pamiętajcie o nas!

Wesprzyj nas
Warto zajrzeć