rekomendacje

Bezpłatne porady prawne Music Export Poland

Music Export Poland zaprasza artystów i twórców muzycznych do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych. Pomocą w skomplikowanych sprawach będzie służyć dr Aleksandra Sewerynik – jedna z wykładowczyń naszych studiów podyplomowych Muzyka w Mediach. Konsultacje odbywają się w siedzibie Music Export Poland przy ul.Senatorskiej 2 w Warszawie lub zdalnie (online) w każdy poniedziałek w godzinach 16:00-18:00. 

Warunkiem skorzystania z Porad Prawnych Music Export Poland jest:

1. Zapoznanie się z Regulaminem (dostępnym TUTAJ)

2. Wysłanie zgłoszenia na adres mailowy podany w Regulaminiew tygodniu poprzedzającym Dyżur, na który chce zapisać się Korzystający. 

3. Mail ze zgłoszeniem musi zawierać zgodę na powierzenie i przetwarzanie danych osobowych. Można to zrobić poprzez zamieszczenie w mailu następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Eksportu Polskiej Muzyki – Music Export Poland, w celu przeprowadzenia naboru do organizowanych przez Fundację porad prawnych, a następnie udzielenia nieodpłatnej pomocy prawnej.

Więcej informacji: https://www.musicexportpoland.org/aktywno%C5%9B%C4%87?fbclid=IwAR2o48naPGY3Y6yXKtOevD57ILHYSmX0y_jGAKVQIpEDKrnLIsoLdXQK-uM

Music export porady prawne - logo

 

 

Wesprzyj nas
Warto zajrzeć