Meandry

Konkurs otwarty na wizerunek 48. edycji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans

Informujemy, że 28 grudnia 2012 roku został ogłoszony Konkurs plastyczny na wizerunek 48. MF Wratislavia Cantans. Konkurs ma charakter otwarty.

Zadaniem dla konkurentów jest zaprojektowanie wizerunku plastycznego (plakat i logotyp) dla przyszłorocznego Festiwalu WRATISLAVIA CANTANS (to już 48. edycja). Wydarzenie to ma szczególne znaczenie między innymi dlatego, że opiekę artystyczną nad nim obejmie Maestro Giovanni Antonini (laureat Grammy 2000 i 2010 za nagrania z Cecilią Bartoli).

Na stronie internetowej Międzynarodowego Festiwalu WRATISLAVIA CANTANS załączony jest regulamin konkursu. Zgodnie z nim ostateczny termin nadsyłania prac upływa 18 stycznia 2013 r. Prace konkursowe należy przekazać do godziny 16:00 do siedziby Organizatora Konkursu. Prace, które dotrą po upływie tego terminu, nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w regulaminie zamieszczonym na stronach internetowych Festiwalu: https://wratislaviacantans.pl/48/ oraz Filharmonii Wrocławskiej: https://www.filharmonia.wroclaw.pl/.

Wesprzyj nas
Warto zajrzeć