Materiały prasowe

felietony

Międzynarodowy sukces Comy

Polski zespół Coma podpisał kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic / Edel, będącą domem dla artystów takich jak Deep Purple, Skunk Anansie czy Europe.

Coma to według wytwórni najlepszy polski zespół rockowy, który w Polsce osiągnął już wszystko, co tylko było możliwe[1]. Jak mówi szef earMusic / Edel Max Vaccaro:

Jestem naprawdę szczęśliwy, że podpisaliśmy kontrakt z tak świetnym zespołem, jak Coma. Misją naszej wytwórni jest wpieranie swoich zespołów i odkrywanie nowych talentów (…). Chcielibyśmy, aby sukces the kapeli był coraz większy i wykroczył poza granice Polski – po wysłuchaniu angielskiej wersji ich ostatniej płyty jestem pewien, że tak będzie[2].

Pierwszym albumem wydanym za pośrednictwem wytwórni będzie anglojęzyczny  Don’t Set Your Dogs On Me, którego międzynarodowwa premiera planowana jest już na 8 lutego 2013 roku. Na krążku znajdzie się m. in materiał z niezatytułowanego albumu zespołu, zwanego ze względu na design okładki Czerwonym Albumem. Dodatkową gratką dla fanów będzie utwór ze ścieżki do serialu Misja Afganistan, w którym Piotr Rogucki występuje w roli “Marlbora”.

Płyta ukaże się także w Polsce nakładem Mystic Production.

Oficjalna informacja wytwórni dostępna jest na stronie: https://www.ear-music.net/en/news/details/coma-announce-the-release-of-dont-set-your-dogs-on-me/.

—————-

[1] https://www.ear-music.net/en/news/details/coma-announce-the-release-of-dont-set-your-dogs-on-me/
[2] https://www.canalplus.pl/sport/news-coma-w-wytw-lrni-deep-purple-i-skunk-anansie_40106

Wesprzyj nas
Warto zajrzeć