felietony

Pożyteczne zakupy internetowe. Fundacja MEAKULTURA na FaniMani.pl

Drodzy Czytelnicy,

bardzo cieszymy się, że tak często nas odwiedzacie. To dzięki Waszej aktywności i zainteresowaniu udaje nam się tworzyć  tak dobre czasopismo internetowe o muzyce. Co tydzień publikujemy wiele wartościowych artykułów o muzyce, patronujemy ważnym wydarzeniom muzycznym i wspieramy młodych dziennikarzy muzycznych. Chcielibyśmy, żeby czasopismo rozwijało się i stawało coraz lepsze, lecz w tym celu potrzebujemy dodatkowych funduszy – dzięki rejestracji na portalu FaniMani.pl każdy z Was może nam pomóc, nie wydając ani grosza więcej niż za regularne zakupy internetowe. 

Jak to działa? Darczyńca robi regularne zakupy w Internecie (poprzez stronę FaniMani.pl), płaci za nie tyle co zawsze, a nasza organizacja otrzymuje procent wartości jego zakupów. Dlaczego warto dołączyć do FaniMani?

  1. Wspieracie nas ZA DARMO – płacicie tyle co za zwykłe zakupy, za to my zawsze dostaniemy jakiś procent.
  2. Darczyńca otrzymuje dodatkowe kody rabatowe i informacje o promocjach w sklepach internetowych.
  3. Wtyczka FaniMani.pl zawsze przypomni Wam, gdy wejdziecie na stronę partnera FaniMani, więc nie musicie zawsze robić zakupów przez portal.
  4. Darowizny z pozoru są niewielkie, ale każda złotówka pomoże nam zrealizować nasze statutowe cele!

Jak można nam pomóc?

  1. Jeśli klikniecie w link: https://fanimani.pl/zaproszenie/3575/18ba8882e8c842a2b78fc91106d572f6/, zarejestrujecie się i zrobicie jakieś zakupy internetowe, fundacja otrzyma dodatkowe 5 zł. 
  2. Jeśli zainstalujecie przypominajkę (https://fanimani.pl/aplikacje/), która będzie Wam pokazywać, czy dany sklep współpracuje z FaniMani, czy nie, fundacja otrzyma dodatkowe 1 zł. 
  3. Sami również możecie zapraszać znajomych (tak jak ja teraz)  odpowiedni link do skopiowania pojawi się w zakładce Moje Darowizny.

Tworzymy to czasopismo dla Was! Będziemy wdzięczni, jeśli będziecie o nas pamiętać w czasie zakupów internetowych i jeśli przekażecie tę informację Waszym znajomym. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna!

Dziękujemy!
Zespół Fundacji MEAKULTURA

 

 

Wesprzyj nas
Warto zajrzeć