materiał prasowy ZAiKS

rekomendacje

Songwriting Camp ZAiKS 2019 – patronat MEAKULTURA.pl

Do 09.09.2019 r. potrwa nabór zgłoszeń na Międzynarodowy Songwriting Camp ZAiKS – wydarzenie twórcze dedykowane kompozytorom, instrumentalistom, autorom tekstów piosenek, wokalistom i producentom z całej Europy.

Przez okrągły tydzień trwania wydarzenia, zakwalifikowani twórcy otrzymają możliwość kolektywnego komponowania i rejestrowania przebojowych piosenek, w kilku profesjonalnych studiach nagrań jednocześnie. Uczestnikom wyłonionym ze zgłoszeń towarzyszyć będą doświadczeni realizatorzy dźwięku,  producenci muzyczni, oraz zaproszone gwiazdy: Ewa Farna, Ania Karwan, Bonson, Paulina Przybysz, Dominika Barabas, Mietek Jurecki (Budka Suflera), Marek Kościkiewicz (De Mono) i Miłosz Bembinow.

W programie imprezy – oprócz prac twórczych – znajdą się także prelekcje na temat prawa autorskiego, panele dyskusyjne traktujące o branży muzycznej, oraz prezentacje nowinek technologicznych z zakresu sprzętu nagraniowego.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.songwritingcamp.pl

Songwriting Camp ZAiKS powstał by łączyć muzyków w artystyczny kolektyw, dając początek wieloletnim współpracom i muzycznym przyjaźniom. Nie da się przeoczyć faktu, iż spotkanie w kompozytorskim gronie stwarza możliwość zawiązania nowych, trwałych kolaboracji i projektów – bo przecież właśnie w warunkach pracy nad konkretnym dziełem możemy poznać umiejętności i predyspozycje danych producentów, kompozytorów, autorów tekstów, wokalistów i instrumentalistów. Ponadto – starcie ludzi o różnych poziomach wrażliwości, tworzących w pozornie odległych od siebie nurtach estetycznych, szukających wspólnego języka i myśli przewodniej, jest niezwykle inspirującym doświadczeniem;  huragan idei i koncepcji towarzyszący tworzeniu każdego utworu uświadamia, w jak rozmaity sposób podchodzimy do muzycznej materii. Doświadczenie to absolutnie fenomenalne – nie może Was tam zabraknąć!

Songwriting Camp ZAiKS to unikatowe w skali europejskiej wydarzenie  –  jedyna w Europie impreza dedykowana twórcom, oferująca:

  • cztery profesjonalne studia nagrań
  • doświadczonych realizatorów dźwięku
  • najnowsze zdobycze technologiczne
  • liczne patronaty
  • partnerów technologicznych
  • szeroko zakrojoną kampanię promocyjną
  • udział niezwykłych gwiazd polskiej estrady

Songwriting Camp ZAiKS

14 – 20.10.2019

ZAKOPANE


Kto jedzie z nami?

——————————————-


Studia podyplomowe Muzyka w mediach (Fundacja MEAKULTURA/Collegium Civitas), rekrutacja trwa, więcej: www.muzykawmediach.pl

Wesprzyj nas
Warto zajrzeć