rekomendacje

„Sto lat muzycznej emigracji" – dotacja Stowarzyszenia Autorów ZAiKS

Fundusz Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS przyznał Fundacji MEAKULTURA dotację na tłumaczenia na język angielski książki „Sto lat muzycznej emigracji. Kompozytorzy polscy za granicą (1918-2018)”.

Książka „Sto lat muzycznej emigracji. Kompozytorzy polscy za granicą (1918-2018)” według koncepcji Marleny Wieczorek wyróżnia się na rynku pozycji poświęconych muzyce unikalną formułą i oryginalną szatą graficzną opracowaną przez Maxa Skorwidera. Publikacja poświęcona jest polskim kompozytorom emigracyjnym XX i XXI wieku. Składają się na nią informacje o twórcach z kręgu muzyki poważnej, jazzowej, filmowej, a nawet popularnej. 

Wsparcie Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS przybliża nas do celu, jakim jest wydanie naszej książki poza granicami kraju (mamy list z rekomendacją od prestiżowego wydawcy z Wielkiej Brytanii, który gwarantuje książce światową dystrybucję). Nakłady finansowe jakie musi zgromadzić w tym celu MEAKULTURA są ogromne. Wierzymy, że znajdziemy chętnych do wsparcia tego wartościowego projektu.

Fundusz Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS nie pierwszy raz pomaga Fundacji MEAKULTURA tworzyć projekty cenne dla kultury polskiej. Dziękujemy!

Książkę można zakupić pisząc na: kontakt@meakultura.pl. 


Dofinansowano ze środków Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Artystów ZAiKS

 

 Jedyne takie studia podyplomowe! https://www.muzykawmediach.pl/

 

 

Wesprzyj nas
Warto zajrzeć