Materiały promocyjne

felietony

W sobotę rusza Orange Warsaw Festival

W dniach od 9 do 10 czerwca w warszawskiej Pepsi Arena odbędzie się 5 edycja Orange Warsaw Festival – dwudniowa, muzyczna odskocznia od piłkarskich zmagań Euro 2012. Poprzednie edycje festiwalu przyciągnęły ponad 50 tysięcy osób – stadionowych emocji nie zabraknie i tym razem.

Odbywająca się od 2008 roku impreza to przegląd nowoczesnej muzyki popularnej. Na płycie Stadionu Legii Warszawa obowiązywać będzie jedna zasada – musi być modnie, energicznie i świeżo. Orange Festival to bowiem wydarzenie  wspierające nowe brzmienia oraz promujące muzyczne odkrycia z Polski i świata.

Gwiazdami tegorocznej edycji będą artyści balansujący na granicy gatunków: De la Soul, trip-hopowy Groove Armada oraz legenda amerykańskiego soulu Lauren Hill. Nurt tzw. artystycznego hip-hopu reprezentować będzie polski kolektyw Fisz Emade i Tworzywo Sztuczne,  założony przez braci Waglewskich – Bartosza “Fisza” i “Emade”. Fanów mocniejszych brzmień ucieszy występ amerykańskiej grupy nu-metalowej Linkin Park. Po raz kolejny w Polsce zagości także legendarna, brytyjska formacja The Prodigy.

Bilety do nabycia na stronie festiwalu, w sklepach internetowych Ticketpro oraz w salonach Empik.

Wesprzyj nas
Warto zajrzeć